veiling / Auction 26. Session II. Amsterdam, Topography, Cartography, Indonesia, Asian Arts, Fine Arts part I / 1060-1162 Cartography & Atlases
[1070] [1071] [1072] [1073] [1074]
kavel: 1072 verkocht € 320.00

[Utrecht. Zuid-Holland] 37 lithographic maps from the Gemeente-atlas van Nederland

Jacob Kuyper. Leeuwarden, Hugo Suringar, 1870. All of Zuid-Holland or Utrecht. 20 x 27 cm. A few with sl. frayed margins + Nieuwe kaart van Schieland en Krimperwaard. Amsterdam, Isaak Tirion, c. 1740. Folded, 37.5 x 41 cm. 2 folds reinforced verso + Nieuwe reiskaart der provincie Zuid-Holland. F. Bruins. Groningen, Willem Kamerlingh, c. 1905. Colour lithograph. Heavy paper on cloth - and 6 more.
(total 45)