Asia, of Naukeurige Beschryving van het Rijk des Grooten Mogols, en een Groot Gedeelte van Indiën
This item contains no English description.
See the Dutch description: Behelsende de landschappen van Kandahar, Kabul, Multan, Haïkan, Bukkar, Send of Diu, Jesselmeer, Attak, Peniab, Kaximir, Jangapore, Dely, Mando, Malva, Chitor, Utrad, Zuratte of Kambaye, Chandisch, Narvar, Gwaliar, Indostan, Sanbat, Bakar, Nagrakat, Dekan en Vissiapour. Beneffens een volkome beschryving van geheel Persie, Georgie, Mengrelie en andere gebuur-gewesten. Vertoont in de benamingen, grens-palen, steden, gewassen, dieren, zeden der inwoonders, drachten, bestiering en gods-dienst. Olfert Dapper, J. van Meurs, Amsterdam, 1672. 379,(3), 184,43,(5) p., gegraveerde frontispiece, 28 platen/ gezichten (4x dubbel), 3 kaarten, ills., blind gestempeld perkament uit de tijd met moderne letterpiece, folio.
Band kundig gerestaureerd, schutbladen vernieuwd. Text af en toe licht roestvlekkig, laatste 5 katernen vaag watervlekkig.