LOT 67
PASSED

Lot with 9: Klimop-Ranken

Kleine vertellingen voor de Jeugd. Naar het Hoogduitsch door A.G. Bruinses. Met plaatjes. Schoonhoven, S.E. van Nooten, 1855. Oblong, 13.5 x 18 cm., cloth, gilt-stamped illustration on front board, 11 of 12 chromolith. plates and one chromolith. frontispiece. Added: De nieuwe Moeder de Gans en de Gouden Eieren. A. van der Hoop Jrs. Zn. Leiden, D. Noothoven van Goor, [1857], cased, 23 x 15 cm., illustration and several plates in colourlithography, front cover with small hole + Geschiedenis van de drie beeren. Amsterdam, P.M. van der Made, [n.d.]. 18 x 12.5 cm., ill. frontispiece and 6 lith. plates with the text + De eerste beginzelen der Woorden Gods of Ontledinge der Heidelbergsche Catechismus tot dienst van de onwetende en jonge jeugd. Johannes van Holst. Leeuwarden, Wybrandus Reinalda, 1786. Small 8vo, vellum wrapper, 79,(1) pp. + Hieronimus van Alphen. Amsterdam, Wortman, [c. 1820]. Small 8vo, sewn, title on wrapper, title page with small vignette, very good copy. Added: Vertellingen voor kinderen door C.G. Salzmann. Met platen. Amsterdam, Johannes van der Hey, 1813. Small 8vo, title on wrapper, title page with vignette, VII,(1),190 pp., pencil scribbling to endpapers, 3 handcoloured engravings (with pencil scribbling outside the image) by J.E. Marcus, spine dam., name in ms. after the title page + Trap der Jeugd. Mij. tot Nut van 't Algemeen. D. du Mortier en Zoon, J. de Lange & J. Oomkens, Leiden/ Deventer/ Groningen, 1828 + De Bloemendaler Minnezangster. Amsterdam, G. van der Linden, [c. 1865] + Omgewerkt en vermeerdert door F. Kaiser. Amsterdam, C.G. Sulpke, 1830. Ex library. Sold w.a.f.

(total 9)