LOT 26
PASSED

Aardrijkskundige Lessen - en 2 andere

This item contains no English description. See the Dutch description: Aardrijkskundige Lessen (Om van Buiten te Leren). Van Heijningen en Post Uiterweer, Utrecht. Topografisch schoolboekje, 56 p. + W. Eekhoff, Beknopte Aardrijkskundige Beschrijving van de Provincie Vriesland. W. Eekhoff, Leeuwarden, 1840. 98 p. + J.H. van Dale, Zeeland. Een Leesboek voor de Volksschool. A.J. Bronswijk, Oostburg, 1864. 179 p.

'Aardrijkskundige Lessen' licht sleets, 1 p. mist hapje r.b. Verder goede exemplaren. (totaal 3)