LOT 27
SOLD €50,00

Lot met 5 kinderboekjes, eind 19e eeuw

This item contains no English description. See the Dutch description: o.a. H.T. Chappuis, uit de Schooljaren. Henri J. Stemberg, 's Gravenhage, 1880-1890. Papieren kaft, 53 p. Met 4 platen in kleur. + Jongens en Meisjes Spelen. D. Noothoven van Goor, Leiden, 16 p. Met 8 gekleurde platen en versjes over kinderspelletjes - en 3 andere.

In twee boekjes is voorin een naam geschreven. 'Levi's Eerste Kerstfeest' vertoont gebruikssporen, verder in goede conditie. (totaal 5)