LOT 404
PASSED

Convolute with 34 works from Nederlandsch archief voor kerkelijke geschiedenis

and its successor Nieuw archief voor kerkelijke geschiedenis inzonderheid van Nederland (1841-1854). Incl.: (1) Iets over de hier te lande kortelings ontdekte middeleeuwsche muurschilderijen, bijzonder over die in de Pieters-kerk de Leiden. N.C. Kist. With folding coloured lith. plate. (2) Wandelingen door de kerken der Veluwe. H.G. Haasloop Werner. 2 folding lith. plates. (3) Historisch berigt aangaande de Hollandsche gereformeerde kerken in Rusland. Jacobus Gargon, transl. N.C. Kist. Modern cloth, large 8vo. Manuscript index bound at the end.

Occ. trifle browned.