LOT 1258
PASSED

Gezichten van bergen, kraters, kusten en eilanden van Java, Sumatra en de straat Sunda,

Medegedeeld door Salomon Müller. Text:(3)449-472 p. Prints: 24 lithographed prints numbered 62 to 86 (print 84 and 85 on one folding leaf), loose in contemporary half-leather binding with gilt-stamped spine reading: "Land- en Volkenkunde. Tekst", folio.

The complete, last quire with corresponding prints from: Verhandelingen over de natuurlijke geschiedenis der Nederlandsche overzeesche bezittingen,(Deel I:) Land en Volkenkunde, Leiden, 1839-1844. The lithographed title and VIII contents p. of the 'Verhandeling' have also been preserved. Prachtige gelithografeerde vulkaanlandschappen.