320-349 Literature: Lots 320 - 330

Auction 1
SOLD €120,00
LOT 320
€80,00 - €140,00
Literatuur: W.F. Hermans: Het behouden huis 1e druk

De Bezige Bij, Amsterdam, 1951. Typografische verzorging en lithos door Mart Kempers. Oplage 500 genummerde ex. Dit is nr. 263

Auction 1
SOLD €20,00
LOT 321
€20,00 - €40,00
M. Swaertreger (pseud. Theun de Vries) WA Man

De doezende dar, 1944. Ondergronds gedrukte eerste uitgave.

Auction 1
SOLD €25,00
LOT 322
€25,00 - €50,00
Debuutbundel Boudewijn Maria Ignatius Buch: Nogal droevige liedjes voor de kleine Gijs

Arbeiderspers, Amsterdam, 1976. 75 pag.

Auction 1
PASSED
LOT 323
€150,00 - €300,00
Karel Capek: R.U.R. first Edition in Esperanto

Moraviaj Esperanto Pioniroj, Olomouc, 1926. Early esperanto translation of Capek`s play in which the word Robot was introduced.

Auction 1
PASSED
LOT 324
€600,00 - €1200,00
Lolita volume 1 & 2, first edition

Vladimir Nabokov, Olympia Press, Paris. 1955

Auction 1
SOLD €30,00
LOT 325
€30,00 - €60,00
Menno Wielinga: Der Revolution gewidmet

Exponent, Bedum, 1990. Folio. 9 bladen in papieren overslagmap. Genummerd V/XII.

Auction 1
PASSED
LOT 326
€450,00 - €900,00
Baudelaire, Charles: Les fleurs du mal

First prepublication of 18 poems from Les fleurs de mal. In: Revue des deux mondes. Seconde série de la nouvelle période. Avril – Mai – Juin 1855. Dixième volume. Pag. 1079 – 1093.

Auction 1
SOLD €30,00
LOT 328
€20,00 - €40,00
Des Freiherrn von Munchhausen wunderbare Reisen... G.A. Buerger. mit ill. von Alfred Kubin. Winkler Verlag. 1947

Alfred Kubin 1947

Auction 1
PASSED
LOT 329
€30,00 - €70,00
Psyché

Apulée, Burins De C.P. Josso Aux Dépens De L’Artiste

Auction 1
PASSED
LOT 330
€80,00 - €120,00
Schaaf, Nine van der. Poëzie

Voorschoten, C.A.Mees, 1919. 78 Pag. 1e druk. Luxe uitgave. Oplage 25 exemplaren, dit is nr 4, hand gesigneerd. Met gebatikte stoffen band.