450-592 Strips en striporiginelen

veiling / 30 maart 2009
kavel: 571
Toonder: Originele filmcel Wammes Waggel
-Uit de tekenfilm: Als je begrijpt wat ik bedoel. 31 x 20,5. Waggel als ober. -
€ 150 - € 250
kavel: 572
Toonder: Originele filmcel Wammes Waggel II
-Waggel aan de limonade. 26,5 x 33 cm. Met originele potloodtekening achter de cel. Uit de tekenfilm `Als je begrijpt wat ik bedoel`, 1983. -
€ 150 - € 250
kavel: 573
Toonder: originele filmcel Bul Super
-27 x 33 cm. Uit tekenfilm `Als je begrijpt wat ik bedoel`, 1983.-
€ 150 - € 250
kavel: 574
Toonder: Originele filmcel hoofdredacteur Phant
-19,5 x 28,5 cm. Uit de tekenfilm Als je begrijpt wat ik bedoel, 1983. Potloodtekening van de cel achterop toegevoegd. -
€ 150 - € 250
kavel: 575
Toonder, zeefdruk Bommelstrook, gesigneerd.
-13,5 x 37 cm. Ingelijst achter museumglas. Signatuur Toonder r.o. Genummerd 53/200.-
€ 200 - € 280
kavel: 576
Raymond van Doren (1906-1991): Miky, l`Aperitif du patron.
-Ca 1935. Naar Walt Disney. Origineel affiche-ontwerp Miky aperitif. -
€ 500 - € 900
kavel: 577
Underground: Wanda Scott: De terugkeer van Dotty Wervelwind
-Touwgebonden, ca 1972, oplage 20 genumm. exemplaren. + 2 originele erotische pentekeningen.-
€ 30 - € 60
kavel: 578
Peter Pontiac Pornfolio
-Griffioen grafiek, Hilversum, 1993. 4 prenten in zeefdruk a 40 x 30 cm.(genumm., gesigneerd) + begeleidend boekje. -
€ 20 - € 40
kavel: 579
Lian Ong: Een jaar lang bijslapen, portfolio
-Griffioen grafiek, Hilversum, 1994. 4 full-colour prenten in zeefdruk a 40 x 30 cm.(genumm., gesigneerd.)-
€ 20 - € 40
kavel: 580
Walt Disney: 2 Franse Mickeys
-Hachette, 1949 & 1950. Mickey Voyage, 32 Pag. , halflinn. + Mickey chez les pirates, 32 Pag. halflinn. Ballonstrip in kleur. -
€ 35 - € 70