veiling / 30 maart 2009 / 450-592 Strips en striporiginelen
[453] [454] [455] [456] [457]
kavel: 455 € 300 - € 500

Henk Sprenger: Originele illustratie uit Tom Poes Weekblad

Gesigneerd met logo Marten Toonder studio, 15 x 33 cm, ingelijst achter glas (1948).