veiling / 30 maart 2009 / 450-592 Strips en striporiginelen
[560] [561] [562] [563] [564]
kavel: 562 verkocht € 160.00

Dick Matena: Originele erotische aquarel

`De voorproever`. 23 x 17 cm. Gesigneerd.