750-799 Plaatjesalbums & reclamespelen

veiling / 16 mei 2017
[751 - 760] [761 - 770] [771 - 780] [781 - 783]
kavel: 751
R. Tiktak, Thee en Koffiehandel Amsterdam-Groningen - Album van Neerlands Leger en Vloot.
-Ca. 1913, met 93 (van 120) ingeplakte plaatjes, oorspronkelijk halflinnen, klein 4to.-

verkocht € 180.00
kavel: 752
De Gruyter's Snoepje van de Week
-Lot met 11 zakjes met snoepjes van de week waaronder fluitjes, pistooltje, speldjes etc., 19 (van 26) huisjes Minidam + boekje Minidam + 9 autootjes, 11 verkeersborden groot en 7 verkeersborden klein en 34 papieren kaarten/spelletjes van De Gruyter, ingestoken in een map.-

verkocht € 200.00
kavel: 753
F.G. Lebbing levensmiddelen
-Groot lot met honderden, veelal dezelfde etiketten van dit bedrijf uit Amsterdam, alle vooroorlogs. O.a. Gekookte lunchtongen en Kersen zonder pit.-
€ 60 - € 100
kavel: 754
[Fietsen] Gazelle
-De Wonderlijke avonturen van Jaap Kalebas, 1927, ills. André Vlaanderen + Piet Pelle zakje + 2 Piet Pelle boekjes en 8 Gazelle boekjes uit de jaren '30 (waarvan 1 dubbele), met illustraties van André Vlaanderen.-

verkocht € 240.00
kavel: 755
Diverse reclamefoldertjes
-Lot met 18 meest zeldzame foldertjes en andere papieren/kartonnen reclames, o.a. Een studieverzekering bij de Noord-Hollandsche te Alkmaar, verschuivend paneeltje, ca. 1920 + Heineken's Glazenwasscherij, teekenschijf in 6 dessins, ca. 1920 + C. van Doorne Hypolitusbuurt 19, Delft, Stoom-Boek en Steendrukkerij, reclamelitho op karton, ca. 1890 + Viruly's Zeeppoeder De Hollandsche Waschvrouw, Gouda, ca. 1930 + fonoplaatje Ca-va-seul, ca. 1950 + Kwatta-Kinder-spel, De Breda'sche Kermis + Palmolive knipkaarten in enveloppe - en 11 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 756
Cacao reclame
-Lot met 8 geniete reclameboekjes Bensdorp's Cacao. Duitstalige no. 2, 4, 7, 12 en 20, Engelstalig no. 14, Franstalig no. 12 en 25 + 8 gelithografeerde reclamekaarten Van Houten + 20 gelithografeerde kaarten/die-cuts van Cacao Grootes en 5 van Korff's Cacao, Amsterdam, alle ca. 1900-1910.-

verkocht € 260.00
kavel: 757
Diverse reclamefolders
-Twee sprookjes boeken van Nelle's Koffie, ca. 1930, 4 pp. elk + reclameboekje De lotgevallen van een dienstmeisje of een gelukkige vergissing + uitklapbaar foldertje Koffie van Nelle Roodmerk + 5 kartonnen reclameplaatjes + 29 plaatjes KEG's Thee + 8 gelithografeerde reclamekaarten Magazijn "Indië", Amsterdam + 43 tabakslabels/reclames + 13 andere reclames, o.a. Luchtpost K.L.M., spelletje Neelmeyer Brandblusapparaten Apeldoorn "Breek de code door middel van dubbelvouwen", ca. 1910.-

verkocht € 160.00
kavel: 758
Reclame-kalenders
-Jacobs Humoristische Premiën Scheur-Kalender 1906 + Scherts en Luim, uitgave Joh. de Liefde Utrecht, 1902 - en [idem] 1903 + Kalender N.J. Boon, Amsterdam en een andere van N.J. Boon, ca. 1900 - toegevoegd die-cut reclamekarton: Drinkt U ook Kathreiner's Malzkoffie?, ca. 1900. Alle gelithografeerde contourkalenders, waarvan de kalenderbladen niet meer aanwezig zijn. -

verkocht € 80.00
kavel: 759
Beweegbare verpakkingsdozen bonbons
-Rademaker's, Den Haag; Rademaker's Flowershop. Openslaand bloemenstalletje Rademaker's Chocolade Drie kleine kleutertjes + Union chocolade Garage + Union Vliegveld + Garage (andere versie) + Assepoester - en 4 andere. Ca. 1950 -toegevoegd enkele reclamevellen Verkade, Van Delft biscuits - en 1 andere. Alle mooie exemplaren.-

verkocht € 220.00
kavel: 760
Vredesspel
-J. Vlieger, Amsterdam, 1907, J.A. Luii & Co. 65x47 cm, gekleurde litho, goede staat. Bordspel ter ere van de tweede Vredesconferentie in Den Haag en het begin van de bouw van het Vredespaleis. -

verkocht € 130.00