[2344] [2345] [2346] [2347]
kavel: 2346 verkocht € 160.00

K. ten Have Deventer -Album voor de plaatjes - en 2 andere

Met serie: Wilde Dieren t/m Thee- en Koffie Cultuur. Compleet met 96 plaatjes + Hollandsche Cacao- en chocoladefabrieken, voorheen Bensdorp & Co, Amsterdam Prachtalbum voor Kunsten en Wetenschappen: Beroemde mannen der wereld, 1912. Compleet met 104 ingestoken steendrukken in ansichtformaat - en Bensdorp - serie van 40 lithografische plaatjes Geschiedenis van Don Quichotte de la Manche (los zonder album) (totaal 3).