[273] [274] [275] [276] [277]
kavel: 275 verkocht € 90.00

[In memoriam] Haarwerk, 19e eeuw

Twee Nederlandse haarwerken. (1) Werk deels in glas bewerkt met graf, bomen en planten van haar, aan binnenzijde gekleefde engel en randversiering in het glas, in zwart houten lijst met vergulde ornamenten. "Aan onze dierbare Febronie, 1899". Afm. 33 x 40 cm. (2) In memoriam Sijbe Boonstra, Harlingen 1865-Haarlem 1904. Fotootje op papieren grafsteen met landschap en boom van haar op achtergrond. In zwart houten lijst. 14 x 9 cm. Buitenmaat 37 x 29 cm.
(totaal 2)