1700-1799 Varia

veiling / 8 december 2016
kavel: 1710
[Socialisme en communisme] Collectie van ca. 30 grotendeels kleine publicaties,
-bijna alle Nederlandstalig en uitgegeven ca. 1900-1910, deels over de stakingen van 1903, alle in oorspronkelijk omslag (nietjes uit ruggen verwijderd), diverse formaten.-

verkocht € 50.00
kavel: 1711
[Socialisme en communisme] Collectie van meer dan 60 kleine publicaties,
-grotendeels gepubliceerd in het interbellum, bijna alle Nederlandstalig, alle in oorspronkelijk omslag (nietjes uit ruggen verwijderd), diverse formaten (hier en daar met bibliotheekstempels en andere kleine defecten).-

verkocht € 220.00
kavel: 1712
[Bladmuziek]
-Lot met ruim 200 stuks bladmuziek, alle voor 1940. -
€ 70 - € 140
kavel: 1713
[Modeprenten] Kleine verzameling van 8 gekleurde modeprenten,
-alle ca. 1910-1920, waarvan 7 gemonogrammeerd of gesigneerd: "MC", "PW", "Mfn" (2x), "V. Lhuer", "G. Barbier" en "R. Brunel", diverse formaten, 5x achter passepartout.-
€ 80 - € 160
kavel: 1714
Report on the North Sea Canal of Holland;
-and on the improvement of navigation from Rotterdam to the sea; to the Chief of Engineers, United States Army, by Brevet Major General J.G. Barnard. Washington, Government Printing Office, 1872, 77 p., met 12 platen w.v. 11 (groot) uitslaand, oorspronkelijk halfleer, groot 4to.-
€ 80 - € 160
kavel: 1715
[Bladmuziek]
-Ca. 160 stuks bladmuziek, ca. 1880-1900. Hieronder titels als Anvers Expositions 1885 en Jagdscene. Muziek vrijwel alle van de hand van Otto Fröhlich, Elise Zernikow en Carl Gänschals. Meest in zeer goede conditie. -
€ 75 - € 150
kavel: 1716
[Willy Sluiter] Maandblad van de Nederlanden van 1845 Fatum en Labor
-Jaargang 1 t/m 13, 1924-1936, compleet. Hierin een aantal bijlages van Willy Sluiter.-

verkocht € 160.00
kavel: 1717
Schoonheid en techniek
-Huig, drukkerij uit de Zaanstreek, ca. 1958. Reclame-uitgave van deze drukkerij. Spiraalgebonden in kartonnen flapover. Met hierin enkele folders waaronder een van firma Bruynzeel. -
€ 70 - € 100
kavel: 1718
[Spoorwegen] Catalogue Société Suisse pour la Construction de Locomotives et de Machines
-Schweizerische Locomotiv-und Maschinen-Fabrik Winterthur 1883. Linnen gebonden met goudopdruk. Met voorin kaartje D. Schumacher die de representant van de firma in Nederland was. 6 pp. + 23 figuren met omschrijving.-

verkocht € 100.00
kavel: 1719
[Ganzenbord] De wandelende Jood
-Variant op ganzenbord. Erve Wijsmuller, Amsterdam & Fabrique d'Estampes de Gangel, Metz. Papier, 44,1 x 53,4 cm. Ca. 1850. Kleurenlithografische speelvakjes met Franse onderschriften; centraal spelregels in het Nederlands. -

verkocht € 170.00