1700-1799 Varia

veiling / 8 december 2016
kavel: 1720
Cecil Aldin (1870-1935). "The Harefield Harriers.The Check in the Road/The End of the Day"
-Twee kleurenlitho's, beide 37,5 x 61 cm., Londen, Lawrence & Jellicoe, 1908, gesigneerd op de steen, uniform ingelijst onder passepartout.-
€ 200 - € 400
kavel: 1721
[Schepen] Lot van 24 handgekleurde, staalgegraveerde kustgezichten met schepen,
-op enkele na door E. of W. Finden naar G. Balmer en anderen en afkomstig uit "Views of Ports and Harbours, Watering Places, Fishing Villages, and Other Picturesque Objects on the English Coast" (1838 of een latere editie), alle ca. 13 x 18 cm. en onder passepartout.-

verkocht € 100.00
kavel: 1722
[Vogels] Edward Donovan (1768-1837). Negen vogelprenten w.o.: "Common Hoopoe".
-Handgekleurde gravure, 12 x 9 cm., genummerd "9" in de plaat, afkomstig uit "The Natural History of British Birds" (London, 1794-1819), luxueus ingelijst onder passepartout met de 3 letterdruk tekstbladen los bewaard.-
€ 75 - € 150
kavel: 1723
[Judaica] Lot met 8 diverse uitgaven
-Orde voor de Plechtige Inwijding der Nieuwe Synagoge en van een Nieuwe H. Wetsrol bij de Nederl. Israel. Gemeente te Enschede, 1928. Joachimsthal's stoomdrukkerij Amsterdam, 1928. 21 pp. + Orde van de buitengewone godsdienstoefening t.g.v. de plechtige herinwijding der groote Synagoge te Amsterdam, 1913 + Handleiding tot de kennis der voorschriften omtrent de besnijdenis. J. Pinkhof, Amsterdam, 1923 + Programma van de plechtige godsdienstoefening ter herdenking van het honderdvijftigjarig bestaan der Synagoge aan de Uilenburgerstraat van de Ned. Isr. Hoofdsynagoge te Amsterdam, 1916 - en 4 andere. -

verkocht € 80.00
kavel: 1724
[Militaria] Lot van 23 chromolithografische platen,
-alle uit/ bestemd voor Ten Raa, De uniformen van de Nederlandsche zee- en landmacht, hier te lande en in de koloniën (...) 1897-1900, diverse (groot) folio formaten.-

verkocht € 80.00
kavel: 1725
[Vuurwerk] "Afbeelding van het Vuurwerk t'Utrecht,
-ontstoken ter eeren van zyn Doorluchte Hoogheid den heere Prince van Oranje en Nassau (...)." Gegraveerde historieprent, 23,5 x 19,5 cm., met letterdruk titel en uitgebreide beschrijvende tekst, totale maat 40,5 x 25,2 cm., Amsterdam, P. Bastiaansz, z.d. (ca. 1747) (diverse vouwen).-

verkocht € 95.00
kavel: 1726
[Antillen en judaica] Isaac S. and Suzanne A. Emmanuel.
-History of the Jews of the Netherlands Antilles. Cincinnati, American Jewish Archives, 1970, 2 delen met doorlopende paginering, 1165 p., met platen, oorspronkelijk uniform goudgeletterd linnen met stofomslag, 4to.-

verkocht € 110.00
kavel: 1727
[Franse koloniën. Met opdrachten] Lot van 9 Franstalige werken,
-alle uitgegeven te Parijs, 1900-1949 (grotendeel jaren '30), deels geïllustreerd, alle in oorspronkelijk omslag, (groot) 8vo.-

verkocht € 60.00
kavel: 1728
Hitweek + Aloha
-Hitweek, 1965-1969. Redactie Willem de Ridder. In totaal 173 nummers, vanaf 1965 nr. 10 t/m 1969 laatste nr., vrijwel zonder manco's in goede conditie + ca. 200 nummers Aloha (vervolg Hitweek), 1969-1974, waaronder het laatste nummer.-

verkocht € 600.00
kavel: 1729
Bajeskalender 1976 en 1977
-Kalenderuitgave door de Bajeskrant. Gedrukt bij Blitz, met medewerking van Bert Griepink, Albert Blitz, Robert van der Kroft, Jan van Wissen, Willem, Joost Swarte e.a.-
€ 60 - € 90