770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 881
Marten Toonder Puzzel - De Schatten van Pikkin
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1947. 29 x 39 cm. In lijst achter glas. Originele doos los bijgevoegd. -
€ 80 - € 120
kavel: 882
Marten Toonder - Originele Strook Tom Poes
-Potlood met Oost-Indische inkt. Ca. 1968. Bij hoge uitzondering gaf Toonder aan goede kennissen een afgekeurde strook. In dit geval is Toonder gestopt met inkten door een veegfout links onder in de tekening. Afkomstig uit collectie van een pionier in de stripwereld. Afmeting 12,5 x 36,5 cm.-

verkocht € 2500.00
kavel: 883
Marten Toonder/ Piet Wijn - Panda Origineel voor wikkel Bolletje Beschuit
-Compleet verhaal in 2 originele stroken met 3 platen, in Oost-Indische inkt. Beide 10,5 x 35 cm.-

verkocht € 1100.00
kavel: 884
Marten Toonder Curiosa - Tom Poes Mini Kwartetspel
-In originele insteekhoes van Efka Sigarettenpapier. Ca. 1953.-

verkocht € 160.00
kavel: 885
Marten Toonder - Curiosa: Model Making Set
--Pyro Klazienaveen, 1955. Originele doos met rubber mallen van Heer Bommel, 30 x 21 x 6 cm. In goede staat. Zeer zeldzame curiosa.-
€ 1750 - € 2500
kavel: 886
Marten Toonder - De lijfwacht
-Gepubliceerd in Tom Poes weekblad, nr. 39 blz. 2, 1949. Oost-Indische inkt, met blauwe steunkleur. Bommel stuurt baanwielrenner aan. -
€ 950 - € 1350
kavel: 888
Marten Toonder - Originele Tekening Ollie B. Bommel
-"Heer Bommel schrikt van het nieuws!" 25 x 25 cm. Door Marten Toonder zelf getekend. 1986.-

verkocht € 2500.00
kavel: 889
Marten Toonder curiosa: Puzzels Luteijn
-1965. Reclame Puzzels: Tom Poes met knapzak, Panda, Kappie, Heer Bommel, Joost en Dickerdack. + Tom Poes op boomstronk (hiervan ontbreekt 1 stukje)-

verkocht € 80.00
kavel: 890
Don Lawrence The Collection
-DLC Rob Van Bavel, 1989-99. Luxe cassette met de eerste 11 luxe edities van dit overzichtswerk van Don Lawrence. Alle delen hc. met s.o., sommige gesign. door de tekenaar. + Don Lawrence Verzameld, Don Lawrence Collection, 2001. - en Les Malheurs de Sophie, Oberon, 1988. -

verkocht € 260.00
kavel: 891
Frank Pé - Sibérie
- Jour de Fête, 1994. Portfolio met 8 zeefdrukken, waarvan één gesigneerd. Oplage 270 genumm. en gesign. ex. In orig. doos. + Les Dieux, les éditions du phylactere, 1983. Map met linnen rug waarin gesign. zeefdrukken van o.a. Caza en Sokal. + 20 Ans 20 Auteurs, Khani Editions, 2005. Met 20 gesign. zeefdrukken van o.a. Hausman, Dany, Lambil en Vance. - en een zeefdruk van de uiteindelijk niet gekozen voorkant van het laatste album van Guust Flater. -
€ 150 - € 300