770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 892
Bollie en Billie op vakantie in Novotel
-Roba, voor Novotel, 1979. Oblong, geniet. -

verkocht € 70.00
kavel: 893
Sounds of Killarney.
-Franz, Le Lombard, 1995. Luxe uitgave, genumm. en gesign. met stofomslag. 142/250. + Een avontuur zonder Helden, Dany/van Hamme genumm. en gesign. 179/350. + Thorgal : Shaigan zonder Genade, Rosinski/van Hamme, Le Lombard, 54/325. idem. -

verkocht € 120.00
kavel: 894
Franka : Cadillac Club.
- Henk Kuijpers, Griffioen, 1988. Portfolio met 8 door Kuijpers gesigneerd prenten. Exemplaar van de Série d’Ami, nummer A21 uit een oplage van 50 ex., uitgebreid met extra prenten. In een plastic map met bijbehorende hoezen gestoken. -
€ 300 - € 600
kavel: 895
Franka : Harley Davidson
-Henk Kuijpers, uitg. Franka, 1998. Portfolio met 8 gesigneerde zeefdrukken. Oplage van 500 genumm. en gesign. ex. In ringmap met bijbehorende plastic hoezen. -
€ 150 - € 300
kavel: 896
De Serie
-Griffioen Grafiek, vanaf 1990. Collectieve portfolio met werk van Nederlandse tekenaars. Met daarin 6 series van 4 zeefdrukken; Franka, de Tegenspeelsters en Costuums, Henk Kuijpers, Correspondentie 1992-93, Hanco Kolk/Peter de Wit, Het geheime Wapen..., Martin Lodewijk, Pornfolio of the Making of Sacred Pin-ups, Peter Pontiac en Een jaar bijslapen, Lian Ong. -

verkocht € 150.00
kavel: 897
Franka Luxe uitgave
-Henk Kuijpers. Eigen beheer, 2001. Succes Verzekerd en Eigen Risico. Mega bibliofiele luxe uitgave. Opbergdoos met twee gekartonnerde albums, linnen band, groot formaat (49 x 35,5 cm). Met originele tekenplaat en originele inkleuring van plaat pag. 39 van het verhaal Succes Verzekerd.-

verkocht € 900.00
kavel: 898
Henk Kuijpers: Mega-editie Het Portugese Goudschip/Stranddroom/De Ogen van de Roerganger.
-Uitgeverij Franka, 1998. Folio luxe bibliofiele cassette met groot formaat album en originele tekenplaat, pag. 43 van de Ogen van de Roerganger. -

verkocht € 850.00
kavel: 899
Don Lawrence. Storm
-De Genesis-formule (Big Balloon, 1996 - genumm. en gesign., Het Verschrikkelijke Wapen, DLC, 1993, de Kronieken van de Tussentijd I-III HC + Het Don Lawrence Sketchbook, 1996. - en 2 andere.-
€ 80 - € 140
kavel: 900
Marten Toonder: Avonturen van Tom Poes
-Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde (Matla 1.1), De Courant Het Nieuws van de Dag, 1941. Oblong, geniet, 64 pp. + Tom Poes in den Toovertuin (Matla 1.2). -

verkocht € 125.00
kavel: 901
Sjors. Voorzitter van de Rebellenclub. Deel 4: Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen
-De Spaarnestad 1941 (K-nr. 1311), 1941. -

verkocht € 125.00