770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 923
Donald Duck 1952-1955
-Walt Disney, Geillustreerde Pers, 1952-1955. Ca. 100 nummers uit de eerste 4 jaargangen. Hieronder 9 van de 10 uit 1952 (nr.1 in latere dr.) + 1954 dl 1-26 ingebonden.-

verkocht € 200.00
kavel: 924
Eric de Noorman
-H.G.Kresse, 't Kasteel van Aemstel, en De Tijd, 1948-1962. Oblong, geniet. Bijna complete Nederlandse reeks. 49 van 52 delen. -

verkocht € 730.00
kavel: 925
Kapitein Rob
-Pieter Kuhn, het Parool/De Nieuwe Pers, 1946-1961. Complete reeks van 56 delen. -

verkocht € 700.00
kavel: 926
Het beest is Dood!
-Calvo, S. Gouda Quint, D.Brouwer en Zoon, Arnhem, A.B.G.E. Uitgevers, Brussel, 1946. Fabel over WOII, waarin witte beren, bizons, bulldogs en konijnen tegen de Wolven strijden.-

verkocht € 100.00
kavel: 927
Will Eisner Originele pagina
-The Spirit Series, june 20, 1948. Oostindisch op papier. Wekelijkse bijlage uit Tabloid " the Spirit Section" die aan het einde van de jaren '40 wekelijks in ruim 20 kranten in de VS werd gevoegd. -

verkocht € 1000.00
kavel: 928
Hans G. Kresse
-Portfolio. Panda, 1988. Kunstleren map waarin 10 reproducties van tekeningen en aquarellen uit het oeuvre van Kresse. Oplage 100 genummerde exemplaren. Dit is nr. 46, zonder ingevulde naam van de nieuwe bezitter. Kresse signeerde de map en alle reproducties afzonderlijk. -
€ 250 - € 450
kavel: 929
Agent 327: Cacoïne en Commando's
-Martin Lodewijk, Collectors Edition, 2006. 104 p. Luxe uitgave in cassette op linnen met opgeplakte plaat, gesign. en genumm. Dit is nr. 27 van 75. Met originele pagina. -

verkocht € 220.00
kavel: 930
Marten Toonder: Tom Poes Oberon reeks
-1974-1985. + Tom Poes en de Sappeljuwelen, Friesche Vlag, 1969, Tom Poes en de Zwarte Vleer, idem- en 2 overige. -

verkocht € 80.00
kavel: 931
Henk Kuijpers: Het Meesterwerk
-Franka, the luxe edition, 2002. Luxe uitgave op linnen in cassette waarin de boekuitgave en een cassette met gesign. prent en schets. + 4 andere the luxe editions; Succes Verzekerd, Kidnap, Eigen Risico en Circus Santekraam. Alle in uitstekende conditie. -

verkocht € 160.00
kavel: 932
Henk Kuijpers: Franka en de ogen van de Roerganger
-Collector's Edition, Big Balloon, 1997. Luxe linnen uitgave in groenlinnen uitklapcassette met cassette waarin een gesign. prent en schets. Oplage 375 ex. genumm. en gesign. Dit is nr. A93. -
€ 100 - € 200