770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 953
Dick Matena. Virl
- Uitgeverij Panda, 1981. Luxe roodlinnen cassette met originele pagina. Nummer 7 van 61 genumm. en door Matena gesign. albums. Er verschenen evenveel albums als pagina's in het verhaal. De ingestoken pagina is daarmee dan ook de 7e van het verhaal. -
€ 300 - € 500
kavel: 954
Aria
-Michel Weyland, Lombard/Spotlight Dupuis, 1982-2008. Deel 1-30. Waarvan delen 16-17-18 en 30 hardcover. Alle eerste druk. -

verkocht € 80.00
kavel: 955
Sjors en Sjimmie en de Geheimzinnige Duikboot
-Frans Piët, Stripwinkel Sjors, 1986. Groot Formaat luxe album op linnen met opgepl. voorplaat. Genummerd 18/94 en gesigneerd. Met een originele pagina uit het verhaal (pag.21). -

verkocht € 300.00
kavel: 956
Don Lawrence Trigië
-Big Balloon 1992-1998. Deel 1-19 hardcover, alle genummerd en gesigneerd door Don Lawrence. + Trigië De werelden van Don Lawrence, Big Balloon, 1998. -

verkocht € 200.00
kavel: 957
Don Lawrence - Storm The Collection
-Deel 4 t/m 9. Don Lawrence Collection/Big Balloon 2001-2003. Gebonden luxe uitgave met stofomslag. Kunstdruk in deel 7 en 8 aanwezig. -

verkocht € 100.00
kavel: 958
Bob de Moor Originele schets
-Originele ontwerpschets van de Haai, duikboot in de uitgave Kuifje en het Haaienmeer. Ca. 1973. 22 x 30,5 cm. Potlood en pen, ondertekend; Pop von Mör.-
€ 200 - € 300
kavel: 959
Tante Leny Presenteert!
-Affiche van het tijdschrift Tante Leny Presenteert!, no. 15. Ontwerp Marc Smeets, 1974.-
€ 40 - € 70
kavel: 960
Luxe edities Lombard
-Rik Ringers - Dodenlijst, 1986. In linnen gebonden met opgepl. voorplaat. Genumm. en gesign. + Buddy Longway - De Wilde Wind, 1984, in linnen geb., genumm. en gesign. + Isabelle, Servais, Jughurta - De Grote Voorvader - en Jonathan - Neal en Sylvester. Alle genummerd en gesigneerd in luxe linnen band met opgepl. plaat-

verkocht € 105.00
kavel: 961
Rikki Visser dl. II-V
-Jan Dirk van Exter. Terra Incognita, Regionale Dagbladpers, den Haag, 1948. Oblong, geniet. + 3 van de andere delen uit de serie tussen 1948-1951. -

verkocht € 175.00
kavel: 962
Blake en Mortimer
-Champaka, 2003-04. Portfolio's. Deel 1, oplage 50 genumm. en door Juillard gesign. ex. Deel 2, opl. 75 genumm. en door Juillard gesign. ex. - en de persuitgave n.a.v. de nieuwe Blake en Mortimer+ De Zaak Blake. Portfolio met 12 prenten. Uitgave Champaka, 1996. Oplage 75 door Benoit en van Hamme gesign. ex. -

verkocht € 170.00