770-999 Strips

veiling / 28 maart 2011
kavel: 963
Blake en Mortimer
-Sarcofagen van het 6e Continent, E.P.Jacobs. Blake en Mortimer, 2003-2004. Gebonden luxe uitgaves van de twee dln., linnen rug. + 4 portfolio’s, Archives Internationales, 1991-93: La Marque Jaune 1953-1993, gemerkt HC (1 van 110), Ex Libris dl. A en B, 1991- en Guinea Pig (91/120). -

verkocht € 260.00
kavel: 964
Femme
-Ludovic Trihan, 1986. In oplage van 500 ex in lintgeb. map. Collectieve portfolio van Bourgeon, Loisel, Makyo, Rosinski, Vicomte en Yslaire. In de portfolio van elk van hen een zw.-w. en kleurenprent gesigneerd en genummerd door de tekenaar. -
€ 100 - € 200
kavel: 965
Tibet - De avonturen van Chick Bill
-De Zonderlinge Casy Moto. Lombard Collectie, 1956. Zonder Kuifjespunt. Onderste cm. rug ontbreekt, verder goed exemplaar + Alarm te Marraccas, Lombard Collectie, 1961. Mooi exemplaar.-

verkocht € 130.00
kavel: 966
Gerrit de Jager e.a.- Doorzon's Doe-Het-Zelf-Dodingsgids
-Espee, 1984. Op verzoek van de tekenaar uit de handel genomen. Later kwam de Adrianus-versie er voor in de plaats. -

verkocht € 110.00
kavel: 967
J.C. Servais - Beestig Mooi
-Wonderland Half-vier productions, 1994-95. Met 7 zeefdrukken van 40 x 30 cm. Nr. 30/100 - en René Hausman - Ondeugende Vertellingen. Met 7 serigrafieën van 30 x 40 cm. Nummer 34/200. Beiden gesigneerd. -

verkocht € 80.00
kavel: 968
Underground Comics
-Ca. 90 underground comics, met obscure titels als "Let's not say we did funnies", "Rubber Duck Tales" en "Hard Times". Meest tussen 1970-76 uitgegeven.-

verkocht € 150.00
kavel: 969
Uderzo
-Obelix Pieppop, Een porceleinen promo beeldje Arguydal, 1998, een vroege lp van Oumpa Pah, le peau Rouge, Festival FLD 218 S, 6 sleutelhangers Asterix, Soleil, ca. 1968, en 8 nummers van het weekblad De Haardvriend, met ills van Uderzo.-

verkocht € 60.00
kavel: 970
Kapoentje
-Weekblad. Gratis bijvoegsel bij de krant "Het Volk", 1966, 53 ex. + Pats, bijvoegsel het Volk, 1968. 41 ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 971
Walt Disney - Minnie Mouse
-Fun-E-Flex, Georg Borgfeldt Comp. ca. 1935. Oor los van popje, verder goed ex. + Gietvorm Mickey Mouse, Movie-Jecktor; Shipwrecked, ca. 1935 - en Bradley uurwerkje, ca. 1960. -

verkocht € 120.00
kavel: 972
Wonderland
-Gratis bijblad van de dag, 1938. 4 nrs. van dit tijdschrift met o.a. Knirr, Knarr en Knorr, Walt Disney + kinderbekertjes Reynaert den Vos, 6 x in orig. doos, Fr. van Immerseel, Likeuren der fijnprovers, ca. 1940 + 14 diverse kinderboeken -en tijdschriften van voor 1960.-

verkocht € 60.00